شستشوی لباس پشمی

خشکشویی آنلاین تهران

شستشوی لباس پشمی

پارچه های پشمی

لباس ها از مرحله خرید تا استفاده، نیازمند مراقبت و شستشوی مناسب هستند.با فرا رسیدن فصل سرد زمستان، به فصل استفاده از لباس‌ پر طرفدار پشمی می رسیم، که بنا بر جنس و توعشان تا حدود بسیار زیادی از ورود سرما به بدن شخص ممانعت می کند.در بحث شستشو لباس پشمی همیشه با مشکل مواجه شده ایم. اگر بخواهید با خیال راحت و بدون هیچ مشکلی این کار را انجام دهید، می توانید کار را به خشکشویی آنلاین تهران بسپارید.و در صورتی که تمایل دارید این لباس‌ها را با خیال راحت و بدون تعییر شکل ظاهری، در خانه بشویید،می توانید با ما همراه باشید.

شستشوی لباس پشمی

لباس های پشمی از جمله پارچه هایی هستند که اگر با روش شستشوی درست شسته شوند، عمر طولانی دارند.برای شستن چنین جنس لباس‌هایی هرگز آن‌ها را به هم نسایید، این کار منجر به تخریب و بد فرم شدن لباس می شود. پس ازآنکه لباس حسابی خیس خورد، لباس را با ملایمت از داخل آب جدا کرده و درون یک سبد می گذاریم تا آب اضافی آن کشیده شود؛ سپس مجدداً تشت را با آب سرد پر می کنیم و لباس را درون آن قرار می دهیم.این رند کار را آن‌ قدری انجام می دهیم تا دیگر کثیفی در آب نبینیم. این روش هیچ گونه آسیبی به لباس وارد نخواهد کرد.

اگر شستشوی لباس پشمی مورد نظر دارای بافتی محکم است، می توان آن را در داخل ماشین لباس شویی قرار دهیم. توجه کنید که درجه ماشین لباسشویی در پایین ترین درجه باشد تا لباس بعد از شست و شوی گشاد نشود و بیش از حد لباس را نشوید .
درشستشوی لباس پشمی با بافت نازک دقت نمایید که حتما باید با دست شسته شوند و با آب سرد. به علت بافت حساسی که دارند، در شستشو با آب گرم، تغییر حالت می دهند.

خشکشویی آنلاین تهران

شستشو لباس پشمی

خشک کردن لباس های پشمی

پس از شستشوی لباس پشمی برای خشک کردن آنها، لازم است تا آنها را بر روی یک سطح صاف قرار دهید تا خشک شوند . زیرا اگر لباس را بر روی رخت آویز یا شوفاژ و بخاری قرار دهید، این بافت لباس آبی را که در داخل خود دارد را به کندی خارج می کند ، در نتیجه لباس گشاد خواهد شد و زیبایی خود را از دست می دهد.

برای خشک ‌کردن چنین جنس پارچه هایی یک حوله بزرگ و ضخیم در اختیار داشته باشید. لباس‌ها را پس‌از رفتن آب اضافی داخل آنها از درون سبد ، درون حوله بپیچید.هرگز لباس‌های پشمی و بافتنی را برای خشک‌ کردن نچلانید. بسیاری از بافت‌ ها پس از آویزان کردن کش می‌آیند، بهتر است آن‌ها را به‌ صورت خوابیده خشک ‌کنید.

 اتوی لباس های پشمی
اگر لباس های پشمی را مرتب و منظم در سطحی صاف پهن کرده و خشک کنید احتیاجی به اتو ندارد. ولی اگر می خواهید یا احساس می کنید لازم است آنها را اتو کنید، حتما با درجه کم و غیر مستقیم این کار را انجام دهید. پارچه ای خیس  روی لباس انداخته و از روی آن اتو کنید. برای از بین بردن چین و چروک پس از شستشوی لباس پشمی می توانید آن را در بخار حمام آویزان نمایید تا صاف و مرتب شود. اگر هم که  با مشکل روبرو شدین، میتونین برای حل مشکل لباس تون کار را به خشکشویی آنلاین تهران بسپارین…